On the quadratic fractional optimization with a strictly convex quadratic constraint

Uloženo v:
Podrobná bibliografie
Hlavní autor: Salahi, Maziar (Autor)
Další autoři: Fallahi, Saeed (Autor)
Médium: Článek
Zdrojový dokument: Kybernetika , Vol. 51, no. 2 (2015), s. 293-308
Jazyk:angličtina
Žánr/forma:články
ISSN:0023-5954
Témata:
Tagy: Přidat tag
Žádné tagy, Buďte první, kdo otaguje tento záznam!
Obálka
Stav Dílčí knihovna Popis Umístění LCC signatura Stará signatura
Sklad, k vypůjčení
Fond NTK Vol.51:no.1-2(2015) Sklad Q300 .K932 v.51 no.1-2 P 10711/75