Algebra. 2., Noncommutative rings identities /

Uloženo v:
Podrobná bibliografie
Další autoři: Kostrikin, A. I. (Editor)
Shafarevich, I. R. (Editor)
Médium: Kniha
Jazyk:angličtina
Vydáno: Berlin : Springer-Verlag, 1991
Edice:Encyclopaedia of mathematical sciences ; vol. 18
ISBN:3-540-18177-6
Témata:
Tagy: Přidat tag
Žádné tagy, Buďte první, kdo otaguje tento záznam!
Stav Dílčí knihovna Popis Umístění LCC signatura Stará signatura
Volný výběr, k vypůjčení Fond NTK 6.NP, regál 6D/115 QA251 .4 .A44 1991 2 A 32582/2
Volný výběr, k vypůjčení Fond NTK 6.NP, regál 6D/115 QA251 .4 .A44 1991 2 a A 32582/2 a