Sáňka, Vladimír, 1959-

Biographical Details: Narozen 30. 3. 1959 v Brně, RNDr., geolog, geochemik, vědecký pracovník Českého geologického ústavu (1983-1999), ředitel Islámského centra, člen správní rady Islámské nadace v Praze (1995-2014), zastupující předseda Ústředí muslimských obcí a organizací v České republice (od roku 2000), předseda Muslimské obce v Praze (do roku 2014), redaktor časopisu českých muslimů Hlas (2001-2009).
Source: Barnet, Ivan - Sáňka, Vladimír: Antropogenní vliv na koncentraci stopových prvků v půdním profilu, 1987
Kukal, Zdeněk: Geologové České geologické služby 1919-2001: jejich dílo i život, 2002
Nešpor, Zdeněk R. a kol.: Malý slovník českých nekatolických náboženských osobností 20. a 21. století, 2019
www(Dr. Vladimír Sáňka: Proč jsem konvertoval k islámu. In: Britské listy), 22. 11. 2001, cit. 11. 11. 2022
More info:
LEADER 01976cz a2200337n 4500
001 xx0011818
003 CZ PrNK
005 20221111120917.0
008 030822|n|aznnnaabn n a|a
024 7 |a 0000000056032045  |2 isni 
024 7 |a Q95557046  |2 wikidata 
040 |a KLG001  |b cze  |d ABA001  |e rda 
046 |f 1959 
100 1 |a Sáňka, Vladimír,  |d 1959-  |7 xx0011818 
368 |d RNDr. (geochemie) 
370 |c Česko 
372 |a geologie  |a geochemie  |a islám 
373 |a Český geologický ústav  |s 1983  |t 1999 
373 |a Ústředí muslimských obcí  |s 2000 
374 |a geochemici  |a geologové 
375 |a muž 
377 |a cze 
670 |a Barnet, Ivan - Sáňka, Vladimír: Antropogenní vliv na koncentraci stopových prvků v půdním profilu, 1987  |b autoritní forma 
670 |a Kukal, Zdeněk: Geologové České geologické služby 1919-2001: jejich dílo i život, 2002  |b biografické údaje 
670 |a Nešpor, Zdeněk R. a kol.: Malý slovník českých nekatolických náboženských osobností 20. a 21. století, 2019  |b biografické a profesní údaje 
670 |a www(Dr. Vladimír Sáňka: Proč jsem konvertoval k islámu. In: Britské listy), 22. 11. 2001, cit. 11. 11. 2022  |b doplnění dat 
678 0 |a Narozen 30. 3. 1959 v Brně, RNDr., geolog, geochemik, vědecký pracovník Českého geologického ústavu (1983-1999), ředitel Islámského centra, člen správní rady Islámské nadace v Praze (1995-2014), zastupující předseda Ústředí muslimských obcí a organizací v České republice (od roku 2000), předseda Muslimské obce v Praze (do roku 2014), redaktor časopisu českých muslimů Hlas (2001-2009). 
906 |a za20030822  |b xmino 
906 |a fr20030827  |b anmu 
906 |a op20221111  |b rura  |c 370 - doplnění, 368, 372, 373, 374, 375, 377 - nově, zdroj - další výskyt, biografická poznámka - doplnění, 024 - nově 
998 |a http://aleph.nkp.cz/F/?func=direct&doc_number=000197313&local_base=AUT