Ehrenfried, Manfred von, 1936-

Biographical Details: Bývalý astronaut a letecký dispečer NASA, autor knih o letectví a kosmonautice.
Alternative names: Von Ehrenfried, Manfred, 1936-
Ehrenfried, Dutch von, 1936-
Uncle Dutch, 1936-
Dutch von Ehrenfried, Manfred, 1936-
Source: Ehrenfried, Manfred "Dutch" von: The birth of NASA, 2016
LC (Names), cit. 13. 5. 2019
DNB, cit. 13. 5. 2019
www(osobní stránka), cit. 13. 5. 2019
More info: